Plintus | Murki, bruk, ogrodzenia
Kostki brukowe i mury oporowe w niespotykanej kolorystyce.
murek, mur, oporowy, ozdobny, kostka brukowa, kostka granitowa, polbruk.
3953
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-3953,single-format-standard,theme-minimum,woocommerce-no-js,
About

Mała architektura

(murki kostki brukowe gazony)
Nawet najpiękniejszy nagrobek bez odpowiedniego zagospodarowania otoczenia traci swój urok i powagę. W wielu przypadkach ukształtowanie terenu wręcz wymusza zastosowanie elementów małej architektury jak murki chodniki i rabaty. Jako wykonawcy zależy nam na tym aby praca włożona w wykonanie nagrobka czy grobowca miała odpowiednią oprawę. Właściwe zagospodarowanie terenu ułatwia dostęp do mogiły i utrzymanie jej w czystości. W naszej, znajdują się zarówno kostki betonowe jak i cała gama wykończeń granitowych.
Naszą żelazną zasadą jest maksymalne zagospodarowanie materiału, dla tego nie ma w naszym zakładzie pojęcia odpadu. (zobacz środowisko). Wszystkie elementy granitowe po odpowiedniej obróbce wykorzystywane są jako materiał na kostki brukowe, okładziny murków i rabat a także ozdobne kruszywa kolorowe. Dzięki takiej polityce mamy możliwość zaoferowania kostek i okładzin o niespotykanych powszechnie w sprzedaży kolorach wymiarach i fakturach.

Zalecane materiały:
– granit
– marmur

wróć do oferty